25 sierpnia 2014

O fotografii


„Nie istnieją reguły opisujące dobrą fotografię, są tylko dobre fotografie.”
Ansel Adams

I w myśl tej zasady zrób selfie, złóż życzenia Międzynarodowym Targom Książki w Krakowie i wygraj spotkanie VIP z autorem, i traf na okładkę katalogu targowego!


#Selfie18 to zabawa, która polega na wykonywaniu zdjęć selfie z życzeniami dla Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie z okazji 18. urodzin. Jak wziąć udział w akcji? Postępuj zgodnie z poniższym instruktażem:
o    Napisz na kartce (najlepiej formatu A4 lub A3) życzenia urodzinowe dla 18. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Pamiętaj! Życzenia winny być dobrze widoczne.
o    Weź do jednej ręki kartkę z życzeniami, a do drugiej - aparat (telefon komórkowy z aparatem) i pięknie się uśmiechnij, puść oko, zrób minę.
o    Pstryknij fotkę (sfotografuj siebie, zrób selfie).
o    Opublikuj zdjęcie na Twoim profilu na Facebooku z dodaniem hashtagu #18ksiazkakrakow i otagowaniem fan page`a Targów Książki w Krakowie (www.facebook.com/targi.ksiazki.w.krakowie).
o    Uzbrój się w cierpliwość i poczekaj, aż 18 Twoich znajomych na Facebooku polubi selfie.
o    Po uzbieraniu 18 "lajków" zrób printscreen postu ze zdjęciem i niezbędną liczbą polubień.
o    Uwaga! Opublikuj grafikę z printscreenem na stronie, którą zobaczysz klikając w link >>> kliknij!

Akcja #Selfie18 trwa do 1 października 2014. Ze wszystkich opublikowanych do tego czasu zdjęć organizatorzy Targów wybiorą osiemnaście - najciekawszych, niebanalnych, wykonanych w wyjątkowych miejscach lub z użyciem nietypowych rekwizytów. 18 laureatów trafi na jedną z okładek katalogu targowego/programu towarzyszącego (drukowanego i elektronicznego), zdobędzie bezpłatną wejściówkę na Targi oraz będzie miało możliwość wzięcia udziału w spotkaniu VIP z autorem, którego nazwisko na razie jest niespodzianką.

Uwaga! W trakcie trwania 18. Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie akcja #Selfie18 będzie kontynuowana. Dodatkowo, każda osoba, która w dniach 23-26 października 2014 r. będzie obchodzić 18. urodziny, otrzyma bezpłatną wejściówkę na Targi. Solenizancie! Pamiętaj, zabierz szkolną legitymację!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz